Operátor

Hely:

Tatabánya, HU

Állás típus:  Termelés
Ország:  Hungary

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket. Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.
A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.
Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

Feladatok

  • Te fogod végigkísérni a gyártási folyamatokat
  • Ellenőrzöd a félkész és késztermékeket
  • Alapanyagokkal látod el és kezeled a termelő gépeket
  • Precízen elvégzed a folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatokat

Elvárások

  • Tudod vállalni a 3 műszakos, 5+2-es munkaidő beosztást
  • A munkádat felelősségteljesen és minőségtudatosan végzed

Előnyt jelent

  • Szereztél már tapasztalatot gyártósori munkában
  • Rendelkezel számítástechnikai ismeretekkel
  • Középfokú végzettséged van

Amit kínálunk

  • Stabil és megbízható munkáltatói háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Barátságos munkahelyi légkör

Széleskörű juttatások:

  • Havi bónusz
  • Évente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatás
  • Céges buszjáratok vagy tatabányai buszbérlet
  • Kedvezményes étkezés vállalati éttermünkben
  • Iskolakezdési támogatás
  • Gyerekeknek kedvezményes nyári tábor
  • Ingyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőterem
  • Értékes karácsonyi ajándékcsomag
  • Jubileumi ajándékok
  • Rendszeres szűrővizsgálatok
  • Kedvezményes mobilcsomag

Az ambiciózus növekedési tervet követő Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt és kínál, amelyek megkönnyítik az életet az intim egészségügyi szükségletekkel rendelkező emberek számára. Körülbelül 14 000 embert foglalkoztatunk, termékeink több mint 143 országban elérhetőek. Ezáltal a világ vezető, gyógyászati segédeszközöket gyártó vállalatai közé tartozunk. Folyamatosan bővítjük üzleti tevékenységeink körét, és új lehetőségeket keresünk a fejlődésre: felfedezünk, tanulunk és új módok után kutatunk.

A Coloplast elkötelezett aziránt, hogy befogadó szervezetként az emberek nap mint nap munkába hozhassák különbözőségeiket, beteljesíthessék a bennük rejlő lehetőségeket, és erős összetartozást érezhessenek – méghozzá különbözőségeik miatt, nem pedig azok ellenére. Ezért jelentkezésre ösztönözzük az összes, megfelelő képzettséggel rendelkező pályázót függetlenül nemüktől, életkoruktól, faji hovatartozásuktól, nemzetiségüktől, etnikumuktól, szexuális irányultságuktól, vallási meggyőződésüktől vagy fizikai képességeiktől.

Keressen fel minket a Coloplast.com oldalon!

Nézze meg a filmet! Kövessen minket LinkedInen! Kedveljen minket Facebookon!

49877