Value Stream Menedzser

Location:

Tatabánya, HU

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket. Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több mint 1800 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.
Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

A Coloplast egyedülálló vállalati kultúrával büszkélkedik, a régió egyik kiemelkedő munkáltatója, ahol stabil és kiszámítható környezetben valósul meg a folyamatos fejlődés és növekedés.

A Value Stream Menedzser a vállalat másodszintű vezetői csapatához tartozik, kiemelt hatáskörű vezetői pozíció. Aki bizonyítani szeretne, annak rengeteg lehetőség, megvalósításra váró feladat, intenzív fejlődést elősegítő helyzet kínálkozik. Mindez egy jól teljesítő, stabil nagyvállalati légkörben, ahol hiszünk abban, hogy a vállalati kultúra fontos szerepet játszik az elkötelezettség fenntartásában és a teljesítmény elérésének biztosításában.

A pozíció egy teljes termékcsoport gyártásáért felel, megfelelően gazdálkodva az emberi, logisztikai, minőségbiztosítási és technikai erőforrásokkal a vevőink megfelelő minőségű és idejű kiszolgálása, valamint a hatékonyság fejlesztése érdekében.

Feladatok:

A rábízott termékcsoport termékeinek hatékony előállítása

Termelési folyamatok bevezetése, fenntartása és fejlesztése

Minőségbiztosítási mutatók nyomon követése és javítása

Költségek tervezése, optimalizálása

Emberi erőforrások szervezése és fejlesztése

Munkatársak személyes fejlődésének támogatása

Együttműködés a társosztályokkal a rendszerek összehangolása érdekében

Elvárások:

Felsőfokú végzettség műszaki vagy gazdasági területen

Folyékony angol nyelvtudás

Kiváló kommunikációs és szervezési készségek

Vezetői tapasztalat termelési környezetben

Kiváló vezetői készségek

Miért érdemes nálunk dolgoznod?

  • Stabil és megbízható munkáltatói háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Barátságos munkahelyi légkör

    Széleskörű juttatások:

  • Évente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatás
  • Bejárási támogatás
  • Kedvezményes étkezés vállalati éttermünkben
  • Iskolakezdési támogatás
  • Gyerekeknek kedvezményes nyári tábor és Mikulás buli
  • Ingyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőterem
  • Nagyszabású karácsonyi rendezvény és értékes karácsonyi ajándékcsomag
  • Jubileumi ajándékok
  • Rendszeres szűrővizsgálatok
  • Kedvezményes mobilcsomag

A Coloplast  folyamatosan növekvő vállalatként olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt és forgalmaz, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. A világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó vállalata vagyunk – közel 16 000 kollégánk van, termékeink pedig több mint 143 országban elérhetőek. Mindig arra törekszünk, hogy új utakat fedezzünk fel, melyek által tanulhatunk és egyre jobbak lehetünk.

A Coloplastnál elkötelezetten képviseljük a befogadó kultúra fontosságát, ahol bátran felvállalhatjuk önmagunkat, ezáltal kiaknázva a bennünk rejlő lehetőségeket, amitől érezzük, hogy összetartozunk – pontosan a különbségeink miatt, és nem azok ellenére. Várjuk jelentkezésed csapatunkba nemtől, kortól, nemzetiségtől, etnikai hovatartozástól, szexuális irányultságtól, vallási meggyőződéstől vagy fizikai képességektől függetlenül!

Keress minket: Coloplast.com

Nézd meg kisfilmünket! Kövess bennünket: LinkedIn, Facebook.

#LI-Onsite