Production Leader

Location:

Tatabánya, HU

Job Family:  Supply & Logistics
Country/Region:  Hungary

Termelésvezető

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket. Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.
Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

Milyen feladatok várnak Rád nálunk?

  • Vezetői jelenlét és felügyelet biztosítása a raktári Value Stream minden műszakjában, szükség esetén műszakvezető helyettesítése
  • Value Streamben rendelkezésre álló emberi erőforrások és folyamatok megszervezése a raktári terület hatékony és költségkímélő működése érdekében
  • A dolgozói elégedettség és elkötelezettség növelésére irányuló intézkedések kezdeményezése és támogatása
  • Szükséges számú tréner biztosítása a raktárban, képzésük előterjesztése a Value Stream Menedzser felé és tréneri munkájuk szakmai támogatása
  • A raktári folyamatok betartása, betartatása és a munkahelyi viselkedési normák és a termelési fegyelem betartatása
  • Éves szintű személyes fejlesztési terv készítése és az ehhez kapcsolódó személyes beszélgetések lefolytatása a műszakvezetők bevonásával minden raktározási asszisztens számára
  • A munkahelyi viselkedési normák és a termelési fegyelem betartatása
  • Tréningek tervezése, szervezése a fizikai állományú dolgozók részére
  • A Value Stream minőségügyi-, logisztikai-, pénzügyi céljainak elérését támogató feladatok, projektek koordinálása
  • A termelésvezető csapat tagjaként a tudásmegosztás elősegítése, a termelési társterületek egyöntetű és átfogó fejlesztése érdekében
  • alkalmanként ügyeletes vezetői teendők ellátása mindkét tatabányai telephelyen (többi termelésvezető kollegával forgásban, több műszakban)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vezetői készségek megléte
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Vezetői és folyamatfejlesztő szemlélet

Miért érdemes nálunk dolgoznod?

  • Stabil és megbízható munkáltatói háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Barátságos munkahelyi légkör

    Széleskörű juttatások:

  • Évente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatás
  • Bejárási támogatás
  • Kedvezményes étkezés vállalati éttermünkben
  • Iskolakezdési támogatás
  • Gyerekeknek kedvezményes nyári tábor és Mikulás buli
  • Ingyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőterem
  • Nagyszabású karácsonyi rendezvény és értékes karácsonyi ajándékcsomag
  • Jubileumi ajándékok
  • Rendszeres szűrővizsgálatok
  • Kedvezményes mobilcsomag

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 16,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com.

Watch the film.  Kövess minket!: LinkedIn.

#LI-CO