Operátor (minőségbiztosítási terület) - Belső pályázat

Location:

Tatabánya, HU

    Belső pályázati lehetőséget hirdetünk, amely pozíció a DSU VS-ben található.

    Feladatok:

  • Mintavételi terv által előírt tesztek elvégzése a tiszta- és normál térben (Instron húzóteszt, verifier, szivárgás- és hegesztés erősség teszt)
  • Termék megfelelőséggel kapcsolatos döntések meghozatala (Quality mérnök támogatásával)
  • Nem megfelelő termékek karanténba helyezése fizikailag és rendszerileg
  • E1 rendszerben selejtezés, lokációk közötti mozgatás, státusz kezelés
  • E1 rendszerben NC indítás
  • Operátorokkal és technikusokkal való kapcsolattartás
  • Szükség esetén csomagolás, vagy gyártó gépen történő munkavégzés

   Elvárások:

  • Precíz munkavégzés
  • Döntéshozatali képesség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • E1 rendszer ismerete
  • Magyar nyelv ismerete szóban és írásban
  • min. 3 éves Coloplastos munkaviszony

    Előny:

  • Releváns szakmai tapasztalat

Amennyiben felkeltette a pályázat az érdeklődésedet, kérjük jelentkezz a Success Factors Careers menüpontja alatt vagy a Coloplast Karrier portálján (https://www.coloplast.hu)
2022. augusztus 12-ig , és a jelentkezési szándékodat kérjük jelezd a közvetlen felettesednek is!