Specjalista ds. projektowania procesów biznesowych

Location:

Szczecin, PL

Job Family:  Consumer
Country/Region:  Poland

Coloplast Business Centre to centrum usług wspólnych dla wszystkich spółek Coloplast na całym świecie. Naszą ambicją jest dostarczanie światowej jakości serwisu. Wspieramy naszą organizację globalnie w zakresie procesów: finansowych, podatkowych, IT, HR, administracji zamówień, marketingu, patentów i innych.

O zespole
Stanowisko jest zlokalizowane w Coloplast Business Centre (CPBC) w Szczecinie, w ramach zespołu US Direct Sales Support, które jest częścią Comfort Medical, spółki należącej do Coloplast.
Jako nowy pracownik będziesz częścią zespołu Comfort Medical wspierającego te same procesy, ale w dwóch lokalizacjach: Coral Springs, USA oraz w Szczecinie. Dołączając do CPBC w Szczecinie możesz nie tylko współtworzyć zespół słynący z wysokiej jakości pracy, o dużym doświadczeniu, ale również liczyć na ciągły kontakt, wymianę wiedzy i codzienną współpracę z kolegami z Florydy!

O stanowisku
Specjalista ds. projektowania procesów biznesowych pełni istotną rolę w strukturze firmy, koncentrując się na projektowaniu, analizie i doskonaleniu procesów operacyjnych. Zadaniem tej osoby jest identyfikacja obszarów do ulepszenia, współtworzenie strategii i planów działań oraz kontrola efektywności wdrożonych zmian.

Zakres obowiązków
•    Identyfikacja i projektowanie procesów i procedur biznesowych
•    Identyfikacja danych wejściowych i wyjściowych procesów i procedur
•    Projektowanie procedur w zakresie ustalania osób biorących udział w procesie, przepływu procesów między nimi oraz wykonywanych zadań
•    Analizowanie zadań procesu i procedury biznesowej
•    Identyfikowanie przyczyn wykonywania zadań w procesie
•    Współpraca przy opracowywaniu podręczników procedur
•    Współpraca przy znajdowaniu innych rozwiązań, które usprawnią lub zautomatyzują pracę

Wymagania
•    Umiejętność analitycznego myślenia
•    Znajomość narzędzi informatycznych wykorzystywanych w modelowaniu procesów, w tym Microsoft Visio
•    Doświadczenie w zakresie projektowania procesów
•    Umiejętność przejmowania inicjatywy oraz pracy samodzielnej
•    Mile widziana znajomość metodyki modelowania procesów BPMN 2.0
•    Biegła znajmość języka angielskiego (w mowie i piśmie), poziom min. B2
•    Gotowość do pracy zmianowej, wliczając pracę z kolegami z US podczas godzin popołudniowych polskiego czasu

Oferujemy:
•    Brak okresu próbnego - umowa na długi okres od samego początku.

•   Praca w elastycznych godzinach, od poniedziałku do piątku

•    Możliwość pracy z naszego biura w Szczecinie lub pracy hybrydowej
•    Międzynarodowe środowisko pracy funkcjonujące w duchu kultury skandynawskiej.
•    Możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych w codziennej pracy.

•    Fantastyczną atmosferę pracy pełną szacunku i partnerstwa.
•    Wewnętrzne szkolenia.
•    Wspaniałe imprezy firmowe.
•    Prywatną opiekę medyczną.
•    Karty sportowe.
•    Dofinansowanie do posiłków.
•    Wczasy pod gruszą, okazjonalne bonusy.

•    Dofinansowanie do dojazdów do pracy
To nie wszystko, mamy dla Ciebie jeszcze więcej!

•    Nowoczesne miejsce pracy.
•    Brak "dress code'u".
•    Pyszną kawę i świeże owoce.

Termin

 Aplikuj już teraz! Rekrutacja zostanie zamknięta w momencie, gdy znajdziemy odpowiedniego kandydata. Do zobaczenia!

Please apply by sending your application in English.

If you are curious like we are, and want to know more about our company go to http://www.cpbc.pl

Pursuing an ambitious growth agenda, Coloplast develops and markets products and services that make life easier for people with intimate healthcare needs. Employing about 14.000 people and with products available in more than 143 countries, we are one of the world´s leading medical device companies. We are constantly growing our business and always looking for new ways to move forward – we explore, learn and look for new ways of doing things.

Coloplast is committed to being an inclusive organization, where people bring their differences to work each day, fulfil their potential and have a strong sense of belonging because – and not despite – of their differences. We therefore encourage all qualified candidates to apply regardless of gender, age, race, nationality, ethnicity, sexual orientation, religious belief or physical ability.

Visit us on Coloplast.com.
Watch the film. Follow us on LinkedIn. Like us on Facebook.

56405
#LI-CO