Termeléstámogató mérnök

Country/Region:  Hungary

Feladatok:

•    technikai jellegű problémák megoldásának szervezése, irányítása,
•    termelési folyamatok állandó fejlesztése és nyomon követése,
•    műszaki fejlesztések kezdeményezése, megvalósítása,
•    projektekben való részvétel a termelékenység fejlesztésére,
•    technikai támogatás biztosítása a minőségbiztosítási célok elérése érdekében,
•    karbantartási folyamatok fejlesztése, irányítása, ellenőrzése a területen,
•    tartalék alkatrész nyomon követés,
•    kapcsolattartás gépbeszállítókkal (hiba vagy fejlesztés esetén),
•    az új termelő berendezések, gépsorok telepítésének, beüzemelésének támogatása.

Elvárások:

•    felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök),
•    legalább 1 éves karbantartási tapasztalat ill., szakmai gyakorlat a felsorolt területek egyikén (pneumatika, hidraulika, mechanika, elektrotechnika, elektronika, PLC vezérlés),
•    kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
•    számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office),
•    önálló és felelősségteljes munkavégzés,
•    jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
•    nyitottság, megbízhatóság, terhelhetőség.

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 13,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.
Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.
Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: www.coloplast.hu/jobs

A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com.
Watch the film.  Kövess minket! : LinkedIn,  Facebook Nyírbátor
#LI-CO