Termeléstámogató mérnök

BELEGONDOLTÁL MÁR, MIÉRT A DÁNOK A VILÁG LEGELÉGEDETTEBB EMBEREI? GONDOLKODÁS HELYETT LÉGY RÉSZESE A DÁN KULTÚRÁNAK MOST!

A dán székhelyű Coloplast nyírbátori gyárában olyan termékek gyártásához járulhatsz hozzá, amelyek megkönnyítik a katétereket és sebkezelő termékeket használók életét. Mi a Coloplast-nál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket. Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.
Nyírbátori gyáregységünkben több mint 2400 dolgozó alkalmazásával 3 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket. Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

A következő feladatok várnak Rád csapatunkban:
•    Termeléstámogató mérnökként te leszel a termelési terület műszaki életének egyik központi figurája. Technikai oldalról jelentős szereped lesz abban, hogy a termelési terület elérje kitűzött céljait.
•    Csak semmi pánik: nem magányos harcosként kell ezért küzdened, hanem a termeléstámogató technikussal - aki a jobb kezed lesz a mindennapokban - és a műszakos technikusokkal közösen kell azon fáradoznod, hogy a termelés gödülékenyen menjen; ha pedig mégis adódik valamilyen technikai probléma, az a lehető leghamarabb megoldódjon, így támogatva a termelékenységet.
•    Nálunk csapatmunkára van szükség: a szokásos, gyakran előforduló hibákat a technikusok megoldják, neked ezekkel kapcsolatban képben kell lenned, és az információt biztosítanod a megfelelő fórumokon.
•    Viszont előfordulhatnak olyan kihívást jelentő problémák, amikor már kifejezetten rád van szükség, és a megoldás a te kezedben lesz. Ilyenkor a tudást ne tartsd magadban, tanítsd a technikus fiúkat is, hogy általad ők is többé válhassanak.
•    A karbantartást szervezned kell és biztosítani ehhez a szükséges alkatrészeket, nyomonkövetni ezek készletét.
•    Jó tehát, ha szeretsz a termelésben lenni, a gépekbe belekukkantani, a rutin problémákat gyorsan megoldani, ha pedig valami keményebb dió adódik, nem feladni, hanem ötletelni, azokat kipróbálni, és nem csak tüneti kezelést nyújtani, hanem a gyökérokot megszüntetni.
•    Az ötleteidből indulhatnak projektek, melyekben megcsillogtathatod a szakmai tudásod, de előfordulhat, hogy társosztályok és/vagy dán kollégák találnak meg projektekkel, melyekben nem csak szeretett termelési területed fejlesztheted, hanem nyelvtudásod is, és azt, hogy hogyan működj együtt másokkal. A szakma szeretete mellett tehát fontos, hogy nyitott szemmel járj, hogy észre tudd venni a fejlesztési pontokat.
•    Ugyancsak te leszel az, aki támogatni fogja egy új gép, termelő berendezés telepítését, hogy a jövőben az is value stream szolgálatában álljon.

Mire van szükségünk ehhez?
•    Fontos, hogy legyen felsőfokú műszaki végzettséged, elsősorban villamosmérnök, mechatronikai mérnök vagy gépészmérnök diplomád.
•    Akkor fogsz igazán jól teljesíteni ezekben a feladatokban, ha már van legalább 3 éves karbantartási tapasztalatod, illetve szakmai gyakorlatod a felsorolt területek egyikén (ipari robotizálás, ipari kamerarendszerek üzemeltetése, elektrotechnika, elektronika, PLC vezérlés, pneumatika, hidraulika, mechanika).
•    Soha nem tudhatod, hogy az élet mikor sodor eléd egy angol nyelvű dokumentációt, vagy hogy mikor bukkan fel egy dán kolléga egy Teams meghívó formájában, így fontos, hogy rendelkezz szóban és írásban is kommunikációs szintű szakmai angol nyelvtudással.
•    Sokrétű feladataid lesznek, így jó, ha tudsz priorizálni. Sokat segíthet, ha gyakorlati jártassággal rendelkezel a projekt menedzsment területén is.
•    Könnyebb lesz az életed, ha a felmerülő problémákban megoldandó feladatokat látsz, amelyeket vagy tudsz önállóan kezelni, de ha úgy látod, hogy másokra is szükséged van, akkor nem félsz kérdezni, és kollégákat bevonni a megoldásba. Ehhez persze tudnod kell kommunikálnod, és ha konfliktus adódik, azt mindenki számára kielégítő módon kezelni.
•    Ne csak a szakmádban légy jó, hanem legyen veled öröm a munka.

Amit mi kínálunk Számodra:
•    A munkaidő ebben a munkakörben 8:00-16:20-ig tart.
•    A béren felül évente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatást biztosítunk.
•    Vállalatunk biztosítja számunkra a DELL laptopot és a céges Iphone-t.
•    Home office-ra van néhány nap nyitottságunk havi szinten, szem előtt tartva, hogy a gyártást nem tudjuk hazavinni. Ha be is kell jönnöd, a bejárásod támogatjuk.
•    Szakmai képességeid belső tréningeken és külső továbbképzéseken fejlesztheted.
•    Modern, igényes munkakörnyezetben dolgozhatsz, ergonómikus irodai felszereléssel.
•    A bejárást emelt üzemanyag költségtérítéssel támogatjuk, a külföldi kiutazásokkor pedig biztosítunk minden feltételt: utazás, szállás, reggeli.
•    Nálunk angolul is tanulhatsz céges órák keretein belül.
•    Számunkra fontos az egészség, ezért számos lehetőséggel élhetsz:
    sportolhatsz konditermünkben vagy céges sportprogramokon (pl. biciklitúrák)
    részt vehetsz egészségügyi vizsgálatokon (pl. szemvizsgálat, testösszetétel mérés)
•    Hetente egy alkalommal az ebéded mellé friss gyümölcsre vagy a vendégünk.
•    A mi kultúránkban a vezetőd időt szakít rád, és támogat abban, hogy megoszthasd vele a sikerélményeid és a kihívásaid, amelyekkel találkozol. Nálunk kapsz visszajelzést arról, amit jól csinálsz (arról is, amit csinálj másképpen, de figyelünk persze, hogy több dicséret legyen). Évente kétszer kíváncsian várjuk, hogy az elégedettségfelmérésen keresztül is megtudjuk, hogy érzed magad, melyre akciókat is hozunk.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, ne habozz felkeresni Riczik Ágnest (huagric@coloplast.com).

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

51601
#LI-CO