Termelési Supervisor

Country/Region:  Hungary

Feladatok:

  • a termelési tervek nyomon követése,
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény-fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése,
  • szabadság és túlóra tervezése,
  • projektekben való aktív részvétel, információk továbbítása a fizikai kollégák felé,
  • LEAN folyamatokban részvétel, javaslatok készítése a Value Stream Manager részére.

Amit elvárunk:

  • folyamatban lévő vagy befejezett főiskolai / egyetemi tanulmányok,
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint),
  • 5-7 hetente délutános és éjszakás műszak vállalása,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • nyitott, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség,
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során,
  • előny multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai képességeid belső tréningeken és külső továbbképzéseken fejlesztheted.
  • Modern, igényes munkakörnyezetben dolgozhatsz, ergonómikus irodai felszereléssel.
  • Vállalatunk biztosítja számunkra a DELL laptopot és a céges Iphone-t.
  • A bejárást emelt üzemanyag költségtérítéssel támogatjuk.
  • Nálunk angolul is tanulhatsz céges órák keretein belül.
  • Számunkra fontos az egészség, ezért számos lehetőséggel élhetsz:
      • sportolhatsz konditermünkben vagy céges sportprogramokon (pl. biciklitúrák)
      • részt vehetsz egészségügyi vizsgálatokon (pl. szemvizsgálat, testösszetétel mérés)
  • A mi kultúránkban a vezetőd időt szakít rád és támogat abban, hogy megoszthasd vele a sikerélményeid és a kihívásaid, amelyekkel találkozol. Nálunk kapsz visszajelzést arról, amit jól csinálsz (arról is, amit csinálj másképpen, de figyelünk persze, hogy több dicséret legyen). Évente kétszer kíváncsian várjuk, hogy az elégedettségfelmérésen keresztül is megtudjuk, hogy érzed magad, melyre akciókat is hozunk.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, keresd nyugodtan munkatársunkat Veress Fruzsina HR Partnert (hufruv@coloplast.com).

Várjuk jelentkezésed!

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: www.coloplast.hu/jobs

A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com.

Watch the film.  Kövess minket! : LinkedInFacebook Nyírbátor

#LI-CO