Termelési Supervisor (Biatain Classic)

Feladatok:

  • a termelési tervek nyomon követése,
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése,
  • szabadság és túlóra tervezése,
  • projektekben való aktív részvétel, információk továbbítása a fizikai kollégák felé,
  • LEAN folyamatokban részvétel, javaslatok készítése a Value Stream Manager részére.

Amit elvárunk:

  • legalább folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • 1-3 év vezetői tapasztalat,
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint),
  • 5-7 hetente délutános és éjszakás műszak vállalása,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • nyitott, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség,
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során,

Amit kínálunk:

  • folyamatos továbbképzések a korszerű management módszerek elsajátításában,
  • szakmai fejlődési lehetőség, karrierlehetőségek,
  • angol nyelvi képzés.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, keresd Veress Fruzsina HR Partnert (hufruv@coloplast.com).

Jelentkezésedet 2021. június 20-ig várjuk.

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

Visit us on Coloplast.com. Follow us on LinkedIn. Like us on Facebook.

#LI-CO