Szenior Szoftverfejlesztő mérnök

Nyírbátor, HU

Job Family:  Information Technology

BELEGONDOLTÁL MÁR, MIÉRT A DÁNOK A VILÁG LEGELÉGEDETTEBB EMBEREI? LÉGY RÉSZESE A DÁN KULTÚRÁNAK MOST!

Dán székhelyű Coloplast nyírbátori gyárában olyan termékek gyártásához járulhatsz hozzá , amelyek megkönnyítik a katéter felhasználók és sebkezelő szerek használók életét.

A mi kultúránkban a vezetőd időt szakít rád és támogat abban, hogy megoszthasd vele a sikerélményeid és a kihívásaid, amelyekkel találkozol. Nálunk kapsz visszajelzést arról, amit jól csinálsz (arról is amit csinálj másképpen, figyelünk persze a megfelelő arányokra). 12 fős csapatunkban nincs vita abban, hogy ki mit csinál: az IT mérnökök, az IT támogatók és a szoftverfejlesztők is tudják a dolgukat. Veled kiegészülve 4 fős szoftverfejlesztő mérnöki csapatunkban számítunk rád!

A következő feladatok várnak Rád csapatunkban:

  • Új és meglévő termelési és irodai IT megoldások szoftvereinek fejlesztése, támogatása és utógondozása a vállalat gyártási és logisztikai folyamataink digitalizálására és folyamatos fejlesztésére összpontosítva.
  • Szoftverfejlesztési projektek menedzselése pl. Kioszk megoldások, digitális műszak- és selejtjelentés, makrózott Excelek kiváltása, különböző digitális megoldásokat lehetővé tevő applikációk fejlesztése az elemzéstől kezdve a tervezésésen és kódoláson át a teszteléssel bezárólag.
  • IT fejlesztések dokumentálása és aktualizálása; beleértve a feladatspecifikációkat, programterveket, forráskódot, tesztadatok listáját és felhasználói dokumentációt, hogy zavartalanul tölthesd a szabadságodat, miközben a projektjeiddel kapcsolatos teendőkre a kollégáid tudnak reagálni.
  • Központi szoftverfejlesztési irányelvek képviselete: összehangolt globális és lokális szoftverfejlesztési irányelvek alkalmazása, globálisan meghatározott programnyelvek használatával az információáramlás biztosítása és kapcsolattartás a különböző részlegekkel és beszállítókkal.
  • Szoftverfejlesztési specifikációk kidolgozása és egyeztetése más részlegekkel és beszállítókkal.
  • Ipar 4.0 technológiák bevezetésének szoftveres oldalról történő támogatása.

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Felsőfokú szoftverfejlesztő végzettséggel és minimum 5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Haladó angol nyelvtudás, hiszen a global szoftverfejlesztő csapattal angolul fogsz kommunikálni.
  • C# Programnyelv alapos ismerete; és a következő keretrendszerek rendszeres használata: WPF, ASP.NET (Blazor, MVC), konzol applikáció
  • Android applikációkat fejlesztesz céleszközökre Java-ban
  • MSSQL adatbázis kezelésben szereztél tapasztalatot (T-SQL nyelv ismerete és tárolt eljárások rendszeres használata)
  • Ismered és gyakorlod a különféle programtervezési módszereket és szoftverfejlesztési alapelveket,  (objektumorientált programozás, moduláris programozás, Clean-coding, agilis módszertanok (főként XP - extreme programming, mellette Kanban és SCRUM))
  • Magabiztos angol nyelvtudásod van, hiszen a globális szoftverfejlesztő csapattal angolul kommunikálunk.
  • Képes vagy a “user-ek nyelvén” kommunikálni és az igényeket a szoftverfejlesztés nyelvére lefordítani
  • Előnyként értékeljük, ha:
    • rendelkezel MES rendszer fejlesztésben szerzett tapasztalattal
    • Angular-t, PowerBI-t, Python-t, Excel VBA-t, .Net Maui-t is használod
    • Enterprise One ERP rendszert fejlesztési tapasztalattal rendelkezel
    • ITIL Foundation Certificate birtokában vagy.

Amit mi kínálunk Számodra:

  • Rugalmasság a Munkaidőben: a munkaidő 8:00-16:20 munkaidőben dolgozunk, de ha reggel vagy délután dolgod akad, nálunk a munkaidő számodra rugalmas!
  • Versenyképes Fizetés: Természetesen nálunk is versenyképes fizetést kínálunk, ahogy az elvárható egy jó munkahelyen. De nálunk a havi fizetésed mellett éves bónuszért is dolgozol!
  • SZÉP-kártya Juttatás: Béren felül évente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatást biztosítunk.
  • Modern Eszközök: Legmodernebb DELL laptopokkal és iPhone-al dolgozunk, így bátran hívhatod akár anyukádat is a munkából!
  • Home Office Lehetőség: Ha a projekted előkészítése és dokumentálása otthonról is megoldható van néhány nap nyitottságunk havi szinten. A gyártást sajnos nem vihetjük haza, de ha nem helyben laksz, a bejáráso          d emelt üzemanyag költségtérítéssel támogatjuk!
  • Csapatépítők és Tréningek: év közben rendszeresen tartunk csapatépítő programokat és tréningeket, hogy fejlődjünk és még jobban összekovácsolódjunk.
  • Karrierlehetőség: kidolgozott karriertervünk segítségével lehetőséget biztosítunk a fejlődésre és előre lépésre.
  • Modern Munkakörnyezet: igényes munkakörnyezetben dolgozhatsz, ergonómikus irodai felszerelésekkel.
  • Vigyázunk az Egészségedre:
    • ingyenes konditermünkben vagy céges sportprogramokon (pl. futóklub és biciklitúrák) sportolhatsz,
    • részt vehetsz egészségügyi szűrővizsgálatokon, mint például szemvizsgálat, dohányzásról leszoktatás és testsúlycsökkentő programok.
    • Hetente egy alkalommal friss gyümölcsökkel látunk el, hogy mindig energiával teli legyél.
  • Kedvezmények:
    • előfizethetsz kedvezményes mobilcsomagra
    • több mint 20 szolgáltató cégnél vehetsz igénybe kedvezményt a céges partnerprogram keretén belül (pl. vendéglátóhelyek, kereskedelmi egységek, gépjármű szervízek).
  • Ha ez még nem elég: havonta ingyen reggelit fogyaszthatsz a kantinban.

Ha ambiciózus vagy, szeretsz innoválni és szeretnél részese lenni egy dinamikus és inspiráló csapatnak, akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk! Várjuk pályázatodat, hogy együtt építhessük a jövőt és fejleszthessük tovább IT megoldásainkat.

Lájkolj minket és nyerj betekintést vállalati kultúránkba a Facebook-on! Tekintsd meg bemutatkozó videónkat! Kövess minket LinkedIn-en!

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com