Raktári Műszakkoordinátor

Feladatok:

  • felelős a raktárban, a saját műszakjában folyó tevékenység operatív irányításáért,
  • folyamatosan monitorozza, feltárja és megszünteti a szűk keresztmetszeteket a raktári erőforrásokban,
  • nyomon követi a raktári mérőszámokat,
  • kapcsolattartás a termelési műszak koordinátorokkal és a felmerülő problémák megoldása,
  • felelős a raktári rendért és alkalmazza a LEAN 6S elemeit.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • targoncavezetői jogosítvány,
  • raktározási tapasztalat,
  • jó kommunikációs készség,
  • együttműködő és szervezési képesség,
  • kiemelkedő problémamegoldó készség,
  • felelősségteljes munkavégzés,
  • határozott fellépés,
  • angol nyelvtudás előny.

Várjuk jelentkezésed!

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, keresd Veress Fruzsina HR Partnert (hufruv@coloplast.com).

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

Visit us on Coloplast.com.

Watch the film. Follow us on LinkedIn. Like us on Facebook.

50625
#LI-CO