Quality operátor - Comact Female (BELSŐ PÁLYÁZAT)

Location:

Nyírbátor, HU

Job Family:  Manufacturing
Country/Region:  Hungary

Quality operátor - Compact Female (BELSŐ PÁLYÁZAT)

Feladatok:

  • gyártásközi tesztek ellenőrzése,
  • gyártott termékek minőségének ellenőrzése,
  • alapanyagok, félkész termékek, késztermékek nem megfelelőségének kezelése,
  • oktatások tartása az operátorok részére,
  • quality részleg támogatása.

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • termelésben szerzett gyártási tapasztalat,
  • minőség iránti elkötelezettség,
  • jó kommunikációs készség,
  • gyors tanulóképesség,
  • terhelhetőség,
  • flexibilitás.

Előny:

  • alapfokú angol nyelvtudás,
  • Microsoft Excel táblázatkezelő ismerete.

Amennyiben a pályázat felkeltette az érdeklődésedet, kérlek, jelentkezz a SuccessFactors Careers menüpontja alatt vagy a Coloplast.hu oldalon 2024.10.25-ig!
Mivel a rendszer a jelentkezésedről nem küld értesítést a közvetlen felettesednek, így kérjük, hogy őt feltétlenül tájékoztasd email-ben!

Pursuing an ambitious growth agenda, Coloplast develops and markets products and services that make life easier for people with intimate healthcare needs. Employing about 16,000 people and with products available in more than 143 countries, we are one of the world´s leading medical device companies. We are constantly growing our business and always looking for new ways to move forward we explore, learn and look for new ways of doing things.

Visit us on Coloplast.com.

Watch the film. Follow us on LinkedIn. Like us on Facebook.

Coloplast employees are required to conduct business to the highest ethical and professional standards; comply with applicable laws and regulations, the Advamed Code of Ethics on Interactions with Healthcare Professionals, and company policies.

Coloplast is committed to a policy of Equal Employment Opportunity (EEO) which means we employ and promote individuals based on their merits, regardless of race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, pregnancy, sexual orientation, gender identity or expression, genetic information, marital status, citizenship status, status with regards to public assistance or any other protected classification.

57283
#LI-CO