Quality Operator

Country/Region:  Hungary

Feladatok:

  • gyártott termékek minőségének ellenőrzése,
  • alapanyagok, félkész termékek és késztermékek nem-megfelelőségének kezelése,
  • termelési anyagok könyvelésének ellenőrzése és termelési tervek nyomonkövetése,
  • folyamatos kapcsolattartás a quality és a raktári területekkel,
  • quality asszisztens és műszakkoordinátor munkájának támogatása.

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • minőség iránti elkötelezettség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kiváló problémamegoldó készség,
  • gyors tanulóképesség,
  • terhelhetőség,
  • flexibilitás,

Előny:

  • angol nyelvtudás,
  • Microsoft Excel táblázatkezelő ismerete,
  • CAP&Peristeen területen szerzett gyártási tapasztalat.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, keresd nyugodtan Veress Fruzsina Szenior HR Partner munkatársunkat (hufruv@coloplast.com).

Jelentkezésedet 2024. október 22-ig várjuk.

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: www.coloplast.hu/jobs

A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com.

Watch the film.  Kövess minket! : LinkedInFacebook Nyírbátor

#LI-NOWRAP