Minőségbiztosítási Mérnök

Nyírbátor, HU

Job Family:  Quality Assurance
Country/Region:  Hungary
Minőségbiztosítási mérnök

A következő feladatok várnak Rád csapatunkban:

  • a Coloplast minőségirányítási rendszerének felügyelete, ellenőrzése, elemzése és fejlesztése,
  • vállalatnál működő minőségirányítási folyamatok karbantartása és fejlesztése,
  • minőségbiztosítási dokumentumok kezelése,
  • termeléshez kapcsolódó mintavételezési és minősítő folyamatok működtetése és fejlesztése,
  • nem megfelelősségek kezelése,
  • minőségirányítási oktatások szervezése, lebonyolítása.

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • rendelkezel műszaki vagy minőségirányítási egyetemi vagy főiskolai diplomával,
  • kommunikációs szinten beszéled az angolt,
  • van gyakorlatod számítógép és a minőségügyi folyamatokat támogató programok használatában,
  • rendelkezel minőségbiztosítási téren releváns tapasztalattal,
  • előny ha van gyógyszergyártásban vagy hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalatod,
  • képes vagy önállóan és felelősségteljesen megoldani a problémákat.

Amennyiben felkeltette a pályázat az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz a SuccessFactors Careers menüpontja alatt vagy a www.coloplast.hu/jobs  oldalon, és jelentkezésedet jelezd a közvetlen vezetődnek e-mailben!

Pursuing an ambitious growth agenda, Coloplast develops and markets products and services that make life easier for people with intimate healthcare needs. Employing about 14.000 people and with products available in more than 143 countries, we are one of the world´s leading medical device companies. We are constantly growing our business and always looking for new ways to move forward – we explore, learn and look for new ways of doing things.

Coloplast is committed to being an inclusive organization, where people bring their differences to work each day, fulfil their potential and have a strong sense of belonging because – and not despite – of their differences. We therefore encourage all qualified candidates to apply regardless of gender, age, race, nationality, ethnicity, sexual orientation, religious belief or physical ability.

Visit us on Coloplast.com.

Watch the film. Follow us on LinkedIn. Like us on Facebook.

54051