Műszak Koordinátor- Compact Set&Eve VS (BELSŐ PÁLYÁZAT))

Location:

Nyírbátor, HU

Job Family:  Manufacturing
Country/Region:  Hungary

Feladatok:

  • gyártás nyomon követése a gyártási terv megvalósításának érdekében,
  • gyártási terv alapján a munka szervezése,
  • munkarend, fegyelem, technológiai-, minőségbiztosítási folyamatok betartatása,
  • gyártást akadályozó tényezők elhárítása, elháríttatása, ill. akadályozás esetén azok jelzése,
  • anyagmozgások nyomon követése,
  • a területen dolgozó kollégák között felmerülő helyzetek/szituációk kezelése.

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség,
  • legalább 1 év termelési tapasztalat,
  • jó kommunikációs készség,
  • jó együttműködési készség,
  • felelősségteljes munkavégzés,
  • határozott fellépés.

Előny:

  • angol nyelvtudás,
  • Microsoft Exel táblázatkezelő ismerete,
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat.

Jelentkezési határidő:

Amennyiben felkeltette a pályázat az érdeklődésedet, kérjük jelentkezz a Success Factors Careers menüpontja alatt vagy a Coloplast Karrier portálján (https://www.coloplast.hu2024. március 1-ig, és a jelentkezési szándékodat kérjük jelezd e-mailben a közvetlen felettesednek is!