IT mérnök

Nyírbátor, HU

Job Family:  Information Technology

BELEGONDOLTÁL MÁR, MIÉRT A DÁNOK A VILÁG LEGELÉGEDETTEBB EMBEREI? GONDOLKODÁS HELYETT LÉGY RÉSZESE A DÁN KULTÚRÁNAK MOST!

Dán székhelyű Coloplast nyírbátori gyárában olyan termékek gyártásához járulhatsz hozzá , amelyek megkönnyítik a katéter felhasználók és sebkezelő szerek használók életét. Csapattársunkat keressük az alábbi munkakörbe:

IT mérnök

A mi kultúránkban a vezetőd időt szakít rád és támogat abban, hogy megoszthasd vele a sikerélményeid és a kihívásaid, amelyekkel találkozol. Nálunk kapsz visszajelzést arról, amit jól csinálsz (arról is amit csinálj másképpen, figyelünk persze a megfelelő arányokra). 12 fős csapatunkban nincs vita abban, hogy ki mit csinál: az IT mérnökök, az IT támogatók és a szoftverfejlesztők is tudják a dolgukat. Veled kiegészülve 5 fős IT mérnöki csapatunkban számítunk rád!

A következő feladatok várnak Rád csapatunkban:

  • Felhasználók teljes körű IT támogatása és IT incidensek kezelése, dokumentálás a jegykezelő rendszerben (POB)
  • Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása havi beosztás alapján.
  • Irodai és termelési informatikai rendszerek (hardver és szoftver) üzemeltetése, karbantartása és fejlesztése, valamint kapcsolódó projektek bevezetése és támogatása
  • Informatikai eszközök életciklusának tervezése, üzemeltetése, nyomon követése,  valamint karbantartása, pótalkatrészek és kellékanyagok biztosítása
  • Minőségbiztosítási mérőeszközök, berendezések üzemeltetése, nyomon követése, ütemezett karbantartás végrehajtásának támogatása pótalkatrészek és kellékanyagok biztosítása
  • Microsoft-alapú termelési IT infrastruktúra (szerverek, virtualizáció,SAN, vezetékes és vezeték nélküli hálózatok) üzemeltetése 24/7 készenléti beosztás alapján (termelés és épületfelügyelet-kritikus esetekben).
  • Termelést támogató IT rendszerek (MES, ESR, adatgyűjtés) bevezetése, támogatása és fejlesztése
  • Informatikai beruházások tervezése, költségek előrejelzése, szerződések előkészítése és műszaki-pénzügyi tartalmuk kidolgozása, valamint kiadások nyomon követése.
  • Műszaki támogatás nyújtása a társosztályoknak transzferek és projektek során
  • IT vonatkozású GDPR szabályozások kidolgozása és kezelése
  • Dokumentációk, jelentések készítése, karbantartása, és belső oktatások szervezése, támogatása.

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Felsőfokú informatikai végzettséged van (BSc)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel írásban és szóban egyaránt
  • 3 év jártassággal rendelkezel multinacionális IT infrastruktúra üzemeltetés terén.
  • Gyorsan reagálsz, amikor sürgős ügyben keresnek. Az életünk néha olyan, mint a tűzoltóké ha bejön egy hibajegy, akkor húzzuk as cipőt és már vonulunk is a helyszínre.
  • Nem parázol, ha egyidejűleg több feladatot kell menedzselned és szakmai alapon tudsz priorizálni, valamint szolgáltatóhoz méltó módon kommunikálsz az aktuális ügyfeleiddel.
  • Nem elégszel meg a tűzoltással, hanem a gyökérokok megszüntetésére törkeszel.
  • Tudod mit jelent projektben dolgozni és magadénak tekinted a projektekmunkához szükséges szemléletet, esetleg szereztél már tapasztalatot projektvezetésében.
  • Szeretsz elmélyülni és elemezni a problémákat és kiagyalni megoldásokat.
  • Eredmények elérésére koncentrálsz és a sikereidet megünnepled, osztozol bennük másokkal.

Aminek még örülünk, ha esetleg:

  • Ismered az Enterprise One vállalatirányítási rendszert.
  • Van tapasztalatod IP alapú kamerarendszer és épületfelügyeleti rendszer üzemeltetésben.
  • Termelési IT üzemeltetési tapasztalattal rendelkezel, címkenyomtatók karbantartásában és üzemeltetésében szereztél tapasztalatot.
  • 70-740, 70-741, 70-742 Microsoft vizsgákkal, esetleg CCNA vizsgával bírsz, ITIL végzettséged van .
  • Sharepoint üzemeltetésében szereztél jártasságot esetleg kulcsfelhasználói tapasztalatod van.
  • Belekóstoltál már programozásba.

Amit mi kínálunk Számodra:

  • Rugalmasság a Munkaidőben: a munkaidő 8:00-16:20 munkaidőben dolgozunk, de ha reggel vagy délután dolgod akad, nálunk a munkaidő számodra rugalmas!
  • Versenyképes Fizetés: Természetesen nálunk is versenyképes fizetést kínálunk, ahogy az elvárható egy jó munkahelyen. De nálunk a havi fizetésed mellett éves bónuszért is dolgozol!
  • SZÉP-kártya Juttatás: Béren felül évente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatást biztosítunk.
  • Modern Eszközök: Legmodernebb DELL laptopokkal és iPhone-al dolgozunk, így bátran hívhatod akár anyukádat is a munkából!
  • Home Office Lehetőség: Ha a projekted előkészítése és dokumentálása otthonról is megoldható van néhány nap nyitottságunk havi szinten. A gyártást sajnos nem vihetjük haza, de ha nem helyben laksz, a bejárásod emelt üzemanyag költségtérítéssel támogatjuk!
  • Ingyenes kávéautomata
  • Csapatépítők és Tréningek: év közben rendszeresen tartunk csapatépítő programokat és tréningeket, hogy fejlődjünk és még jobban összekovácsolódjunk.
  • Karrierlehetőség: kidolgozott karriertervünk segítségével lehetőséget biztosítunk a fejlődésre és előre lépésre.
  • Modern Munkakörnyezet: igényes munkakörnyezetben dolgozhatsz, ergonómikus irodai felszerelésekkel.
  • Vigyázunk az Egészségedre:
    • ingyenes konditermünkben vagy céges sportprogramokon (pl. futóklub és biciklitúrák) sportolhatsz,
    • részt vehetsz egészségügyi szűrővizsgálatokon, mint például szemvizsgálat, dohányzásról leszoktatás és testsúlycsökkentő programok.
    • Hetente egy alkalommal friss gyümölcsökkel látunk el, hogy mindig energiával teli legyél.
  • Kedvezmények:
    • előfizethetsz kedvezményes mobilcsomagra
    • több mint 20 szolgáltató cégnél vehetsz igénybe kedvezményt a céges partnerprogram keretén belül (pl. vendéglátóhelyek, kereskedelmi egységek, gépjármű szervízek).

Lájkolj minket és nyerj betekintést vállalati kultúránkba a Facebook-on! Tekintsd meg bemutatkozó videónkat! Kövess minket LinkedIn-en!

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com

57664