IT Támogató

Nyírbátor, HU

Job Family:  Information Technology

Ha a Coloplast-on belül szeretnél valami mást is kipróbálni, a tapasztalataid bővíteni, a már meglévő tudásod növelni, vagy egyszerűen csak kíváncsi vagy arra, hogy más területen, más vezető mellett, más mukakörben milyen az élet,akkor jó hírem van! Csapattársunkat keressük!

A következő feladatok várnak Rád csapatunkban:

  • Hozzád fognak fordulni az informatika bugyraiban elakadó kollégák akár az Office 365 termékekkel vagy az iPhone-jukkal akad nehézségük (first level support). Figyelünk arra, hogy elégedettséggel töltse el őket, amikor segítő kezet kapnak.
  • Támogatjuk az irodai, termelési, lokális és globális informatikai rendszereket (hardver és szoftver).
  • A munkát POB ticketing rendszerrel osszuk szét magunk közt. Elérhetőek vagyunk  emailben, telefonon és ügyfélszolgálati irodánkban személyesen is.
  • Te feladatod lesz kezelni a laptopokat, telefonokat és egyéb IT eszközöket a csomagolásból való kibontástól a ,,forgalomból” való kivonásig.
  • Szívesen oldunk meg hálózati és AD kéréseket a global IT csapattal karöltve
  • Az IT mérnökök által bevezetett informatikai rendszereket üzemeltetjük, amihez minden dokumentációt és támogatást megkapunk tőlük.
  • Neked is dokumentálni kell majd a munkádat (ezt a részt mi nem nagyon szeretjük, de már megértettük, hogy fontos).
  •  Te fogsz felelni azért, hogy a informatikai eszközök megkapják a nekik járó gondoskodást tervszerű karbantartás formájában.
  • Szívesen fogadjuk a fejlesztő és innovatív javaslatokat.
  • Olykor-olykor tud egyhangú lenni a munkánk, ilyenkor is! poénkodással és egymás heccelésével szórakoztatjuk magunkat.

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • legalább középfokú informatikai végzettséged van
  • 2-3 év jártassággal rendelkezel multinacionális IT infrastruktúra és IT felhasználó támogatás terén
  • angolul nem lehet eladni téged, ám ne csüggedj ha nem használod a nyelvet shakespeare-i szofisztikával. Nálunk angolul is tanulhatsz!
  • Előnyt jelent ha rendelkezel ITIL Foundation v3 tanusítvánnyal, ha nem az sem baj, az első 3 hónap során beiskolázunk és segítünk a megszerzésében.

Amit  mi kínálunk számodra:

  • Mi is versenyképes fizetést nyújtunk, mint minden hirdetés….DE nálunk a havi fizetésed mellett éves bónuszért is dolgozol!
  • Cafetéria viszont nem mindenhol van, nálunk emelt összegben!
  • Év közben csapatépítőkön és tréningeken csiszolódunk
  • DELL laptoppal és iPhone-al nyomulunk, ahonnan akár anyukádat is bátran hívhatod!
  • Home office-ra van néhány nap nyitottságunk havi szinten, szem előtt tartva, hogy a gyártást nem tudjuk hazavinni. Ha nem helyben laksz, a bejárásod támogatjuk!
  • A kávégépet a végtelenségig nyomkodhatjuk, csak a cukrot és koffeint túlzásba ne vigyük.
  • Az egészségedre odafigyelünk ergonómikus irodai felszereléssel, a szerdai ebéd utáni friss gyümölccsel és olyan egészségügyi programokkal, mint szemvizsgálat, dohányzásról leszoktató és testsúlycsökkentő programok, tumormarker vizsgálat, testösszetétel mérés. Sportolhatsz a gyári  konditermünkben vagy a céges sportprogramokon (pl. futóklub és biciklitúrák).
  • Ha ez még nem elég: havonta egyszer ingyen reggelit fogyaszthatsz a kantinban, előfizethetsz kedvezményes mobilcsomagra, és több mint 20 szolgáltató cégnél vehetsz igénybe kedvezményt a céges partnerprogram keretén belül (pl. vendéglátóhelyek, kereskedelmi egységek, gépjármű szervízek).

HA SZERETNÉL TÖBB, MINT 1000 FELHASZNÁLÓT TÁMOGATNI ÉS AZ IT ESZKÖZÖK KEZELÉSÉTŐL KEZDVE A MUNKAÁLLOMÁSOK KIÉPÍTÉSÉNEK KOORDINÁLÁSÁN ÁT A GLOBAL IT SZOLGÁLTATÁSOK BEVEZETÉSÉIG TERJEDŐ VÁLTOZATOS KIHÍVÁSOKKAL TALÁLKOZNI, AKKOR NE HABOZZ, CSATLAKOZZ!

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

Tekintsd meg bemutatkozó videónkat a Facebookon! Kövess minket LinkedIn-en! Lájkolj minket Facebook-on!

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com

#LI-CO