Foam Coater Operátor (Biatain Classic VS)

Location:

Nyírbátor, HU

Job Family:  Manufacturing
Country/Region:  Hungary

Feladatok:

  • Foam coater gépek folyamatos működtetése, beállítása, szakszerű kezelése,
  • termelési tervnek megfelelő termékek legyártása, a termékváltások elvégzése,
  • műszaki képesítés nélkül végrehajtandó karbantartási feladatok elvégzése,
  • a termék specifikációban előírt minőségi követelmények betartása, a termékek minőségének ellenőrzése,
  • termelési utasítások maradéktalan betartása, dokumentációk pontos vezetése.

Amit elvárunk:

  • középfokú végzettég,
  • Coloplast gyártásban szerzett operátori, gépkezelői tapasztalat
  • előny WoundCare gyártási tapasztalat
  • alapszintű számítógépes ismeret
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • nagyfokú pontosság a munkavégzésben, igényesség a munkakörnyezet iránt,
  • minőségközpontú szemléletmód,
  • elkötelezettség a terület és az ott dolgozó csapat iránt.

Jelentkezésedet 2024. augusztus 25-ig várjuk.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, keresd nyugodtan Veress Fruzsina Senior HR Partner munkatársunkat (hufruv@coloplast.com).

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: www.coloplast.hu/jobs

A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com.

Watch the film.  Kövess minket! : LinkedInFacebook Nyírbátor

57352
#LI-NOWRAP