Gépbeállító

Location:

Tatabánya, HU

Country/Region:  Hungary
Gépbeállító

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket.

Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket 2001 óta.

Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

Miért érdemes nálunk dolgoznod?

Stabil és megbízható munkáltatói háttér
Hosszú távú munkalehetőség
Tiszta, igényes munkakörnyezet
Barátságos munkahelyi légkör

Széleskörű juttatások:

Havi bónusz
Évente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatás
Vállalati buszjáratok vagy tatabányai buszbérlet
Kedvezményes étkezés vállalati éttermünkben
Iskolakezdési támogatás
Gyerekeknek kedvezményes nyári tábor és Mikulás buli
Ingyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőterem
Nagyszabású karácsonyi rendezvény és értékes karácsonyi ajándékcsomag
Jubileumi ajándékok
Rendszeres szűrővizsgálatok
Kedvezményes mobilcsomag

Főbb feladatok, munkák

A termelőgépek folyamatos működtetésének biztosítása, a gépek beállítása
Termékváltási műveletek szakszerű elvégzése és dokumentálása
Termelőgépek alkatrészeinek állapotellenőrzése, tisztítása és karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások

Középfokú műszaki végzettség
Számítástechnikai ismeretek
3 műszakos, 5+2-es munkarend vállalása
Önálló és felelősségteljes munkavégzés
Jó problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com.

Watch the film.  Kövess minket!: LinkedIn.