Validációs mérnök

Location:

Tatabánya, HU

Job Family:  Quality Assurance

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast egészségügyi termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Piacvezető nagyvállalat vagyunk a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

A dániai cég leányvállalataként a Coloplast Hungary Kft. 2001. szeptemberében kezdte meg termelését Tatabányán. Ma több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket, a régió egyik meghatározó munkáltatójaként.

Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

Főbb feladatok, munkák:

  • gyártási folyamatok (gyártóberendezések) validációs terveinek megírása
  • a tervekben meghatározott ellenőrzési pontok végrehajtása (dokumentáció ellenőrzés, tesztfutások koordinálása)
  • teszteredmények kiértékelése és dokumentálása
  • nem teljesült követelmények dokumentálása, részvétel a kivizsgálásban és elhárításban
  • kapcsolattartás a projektek többi – magyar és dán - szereplőjével
  • a teljes projekt dokumentáció elkészítése angol nyelven
  • gyártási folyamatokhoz tartozó kockázatelemzések elkészítése, frissítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki vagy minőségügyi felsőfokú végzettség
  • középszintű angol nyelvtudás
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség
  • precizitás, projektszemlélet, nagy mennyiségű dokumentációt és hosszabb időt felölelő projektek levezényléséhez
  • jó kommunikációs készség és alkalmazkodóképesség változatos összetételű, akár nemzetközi projekt csapattal való együttműködéshez
  • nyitottság, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakmai gyakorlat a felsorolt területek egyikén (statisztikai folyamatszabályozás, diagnosztika, kísérleti tervezés, GMP, automatizálás)
  • orvosi segédeszköz gyártásban v. gyógyszeriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Széleskörű juttatások
Tiszta és igényes munkakörnyezet
Skandináv vállalati kultúra
Fejlődési lehetőség, oktatások, tréningek
Rugalmas munkavégzés

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com.

Watch the film.  Kövess minket!: LinkedIn.