Minőségbiztosítási koordinátor

Nyírbátor, HU

Job Family:  Quality Assurance

Feladatok:

  • belső és külső auditok felkészülésében való támogatás, részvétel,
  • napi kontakt a termelési területtel és támogatás minőségügyi kérdésekben,
  • nem megfelelőségek kezelése, nem megfelelőségek valamint reklamációk kivizsgálása, változás kezelés, dokumentáció kezelés
  • minőségbiztosítási tréningek szervezése, oktatási anyagok készítése, és oktatások megtartása
  • globális Coloplast projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • képesség önálló és felelősségteljes munkavégzésre,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • nyitott és megbízható személyiség.

Előny:

  • multinacionális cégnél szerzett tapasztalat hasonló pozícióban,
  • műszaki egyetemi/főiskolai diploma.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban ne habozz felkeresni Dajka Krisztinát (hukda@coloplast.com).

Jelentkezésedet 2021.06.30-ig várjuk.

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/