Raktári műszakvezető

Location:

Tatabánya, HU

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket. Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.

Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

Főbb feladatok, munkák:

Az előírt raktári folyamatok betartatása

A területen dolgozók munkájának hatékony koordinálása

A heti műszakbeosztás elkészítése, műszaklétszám napi szintű nyomon követése

Munkaidő nyilvántartó-rendszer napi karbantartása, frissítése

Folyamatos műszakszintű egyeztetés a társosztályokkal

Napi jelentések ellenőrzése

A rendelkezésre álló gépek és eszközök ellenőrzése a biztonságos munkavégzés feltételeinek megfelelően

Új dolgozók oktatásának koordinálása, valamint az oktatási folyamat nyomon követése

Raktári terület rendezettségének és tisztaságának (6S) folyamatos biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú végzettség

Min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Nyitottság, megbízhatóság

3 műszakos, 5+2-es munkarend vállalása

Amit kínálunk:

Tiszta, igényes munkakörnyezet

Közvetlen munkahelyi légkör

Versenyképes fizetés

Széleskörű juttatások, többek között:

Havi bónusz

SZÉP-kártya

Céges buszjáratok vagy tatabányai buszbérlet

Kedvezményes étkezés a vállalati étteremben

Iskolakezdési támogatás

Jubileumi ajándékok

Rendszeres szűrővizsgálatok

Kedvezményes mobilcsomag

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com.

Watch the film.  Kövess minket!: LinkedIn.