Termeléstámogató mérnök

Location:

Tatabánya, HU

Job Family:  Manufacturing
Country/Region:  Hungary

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel bennünket.

Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.

Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

Elvárások

Gépész- vagy villamosmérnök végzettség

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Angol társalgási szintű nyelvtudás

Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Nyitottság, megbízhatóság, terhelhetőség

Pozíció leírása / feladatok

Napi műszaki feladatok vezetése, szervezése az adott termelési egységen belül

A termelési eredmények figyelemmel kísérése, szükséges műszaki fejlesztések kezdeményezése, lebonyolítása

 Részvétel a géppark folyamatos rendelkezésre állásának biztosításában

Termelési folyamatok fejlesztése és nyomon követése, dokumentálása

Aktív részvétel a Lean tevékenységekben

Termelékenység és kihasználtság fejlesztését célzó projektekben való részvétel

Műszaki támogatás nyújtása a termelési egység céljainak megvalósításához

A lehetséges műszaki fejlesztések folyamatos felderítése (ötletek, javaslatok megfogalmazása, aktív részvétel ezek megvalósításában)

 Gondoskodás a pótalkatrészek megfelelő kezeléséről és készletszintjéről

Részvétel különböző technológiai, műszaki dokumentációk elkészítésében

Amit kínálunk

Széleskörű juttatások

Kiemelkedő fejlődési lehetőség

Tiszta és igényes munkakörnyezet

Nyitott és befogadó skandináv vállalati kultúra

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

 A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

 Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com.

Watch the film.  Kövess minket!: LinkedIn.

#LI-CO