Raktározási asszisztens

Location:

Tatabánya, HU

Job Family:  Supply & Logistics

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast egészségügyi termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Piacvezető nagyvállalat vagyunk a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Magyarországi jelenlétünk 2001-ben indult a tatabányai gyártóüzem alapításával, majd a nyírbátori 3 gyártócsarnok átadását követően, napjainkban 2 telephelyen és összesen 7 gyártóegységben készülnek termékeink. A gyártóüzemeink mellett Magyarországon működik a Coloplast legnagyobb disztribúciós és logisztikai központja is, a PDC.  Logisztikai központunk 2017-ben nyitotta meg kapuit a tatabányai ipari parkban. A PDC mintegy 28.000 m2 alapterületen terül el, melyből a magas raktárunk mintegy 18.500 m2. Kiszállító raktárunkból mintegy 142 országba szállítjuk termékeinket világszerte. Vevőink kiszolgálásában kulcsfontosságú szerepe van kollégáinknak, akik 530 fős csapatunk fő mozgatóelemei.

Csatlakozz Te is csapatunkhoz Raktározási asszisztensként és dolgozzunk együtt azon, hogy másnak jobb élete legyen!

 Feladatok

  • Alapanyagok, félkésztermékek átvétele és raktári álványzatra pakolása
  • Alapanyagok, félkésztermékek komissiózása
  • Anyagmozgatási feladatok a termelés előkészítési terület ellátására
  • Anyagmozgatással járó tranzakciók kezelése a vállalatirányítási rendszerben PDA használatával
  • Emelőgépek szakszerű és biztonságos használata, gépnapló vezetése
  • Raktári rendtartás

Elvárások

  • emelőgépkezelői képesítés
  • érvényes gépkezelői jogosítvány az alábbi kategóriákra:
    • 3324, 3313, 3312
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit mi nyújtunk

  • Modern, új targoncák, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
  • Biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Karrier-és fejlődési lehetőség
  • Támogató, befogadó munkatársak

Pursuing an ambitious growth agenda, Coloplast develops and markets products and services that make life easier for people with intimate healthcare needs. Employing about 14.000 people and with products available in more than 143 countries, we are one of the world´s leading medical device companies. We are constantly growing our business and always looking for new ways to move forward – we explore, learn and look for new ways of doing things.

Coloplast is committed to being an inclusive organization, where people bring their differences to work each day, fulfil their potential and have a strong sense of belonging because – and not despite – of their differences. We therefore encourage all qualified candidates to apply regardless of gender, age, race, nationality, ethnicity, sexual orientation, religious belief or physical ability.

Visit us on Coloplast.com.

Watch the film. Follow us on LinkedIn. Like us on Facebook.

53849