Műszaki raktáros

Location:

Tatabánya, HU

Job Family:  Supply & Logistics

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket.

Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket 2001 óta.

Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

Főbb feladatok, munkák:

A műszaki raktár készletének folyamatos nyilvántartása
A raktárba történő bevételezések illetve raktári kiadások pontos dokumentálása
Az előírt készletszint fenntartásának elősegítése
Időszakos leltározások végrehajtása
Selejtezendő anyagok nyilvántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Önálló és felelősségteljes munkavégzés
Jó problémamegoldó készség, nyitottság, megbízhatóság
3 műszakos, 5+2-es munkarend vállalása
Műszaki szakmai középfokú végzettség
Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Érvényes targoncavezetői jogosítvány
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Stabil és megbízható munkáltatói háttér
Hosszú távú munkalehetőség
Tiszta, igényes munkakörnyezet
Barátságos munkahelyi légkör

Széleskörű juttatások:

havi bónusz

SZÉP-kártya

céges buszjáratok vagy tatabányai buszbérlet

kedvezményes étkezés vállalati éttermünkben

iskolakezdési támogatás

gyerekeknek kedvezményes nyári tábor és Mikulás buli

ingyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőterem

nagyszabású karácsonyi rendezvény és értékes karácsonyi ajándékcsomag

jubileumi ajándékok

rendszeres szűrővizsgálatok

kedvezményes mobilcsomag

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com.

Watch the film.  Kövess minket!: LinkedIn.