Validációs technikus (2 éves határozott idejű szerződés)

Nyírbátor, HU

Job Family:  Quality Assurance
Country/Region:  Hungary

Feladatok:

•    új gépek/folyamatok validációjának felügyelete,
•    új termékek validációjának felügyelete,
•    részvétel az új termékek bevezetésében,
•    validációs protokollok készítése,
•    mintavételi tervek készítése,
•    teszt eredmények felülvizsgálata és kiértékelése,
•    validációs riporthoz szükséges dokumentációs csomag készítése.

Elvárások:

•    középfokú végzettség,
•    kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
•    analitikai képesség,
•    jó kommunikációs és szervezési készség.

Előny:

•    főiskolai vagy egyetemi végzettség,
•    minőségbiztosításban vagy karbantartásban szerzett gyakorlat.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, keresd nyugodtan munkatársunkat Spinyhértné Mányik Csillát(hucm@coloplast.com).

Jelentkezésedet 2022.06.20-ig várjuk.

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

Visit us on Coloplast.com.

Watch the film. Follow us on LinkedIn. Like us on Facebook.

52676 #LI-NOWRAP