Transzfer Mérnök

Feladatok:

• termelőgépek mozgatásával és szállításával kapcsolatos projektek vezetése
• a hatáskörök és munkatervek meghatározása és kommunikálása az érdekelt felek felé
• a transzferek során az előírások betartatása
• a gépszállítási és -mozgatási, valamint a fejlesztési projektek határidőre történő elvégzése a stratégiai tervekkel összhangban
• a költségvetés kontrollálása és kiadások nyomon követése

Mit ajánlunk:

• modern, folyamatosan fejlődő multinacionális környezet
• szakmai és készségfejlesztő tréningek (kommunikáció, változás menedzsment, konfliktuskezelés)
• munkavállaló-központú vállalati kultúra
• lehetőség egy nemzetközi szervezetnél való munkavégzésre
• versenyképes bérezés regionális szinten
• éves bónusz
• széleskörű juttatási rendszer (éves bónusz, emelt összegű Cafetéria)
• emelt összegű munkába járási támogatás (üzemanyagtámogatás)
• kedvezményes mobilcsomag
• céges rendezvények (csapatépítők, sportnap, karácsonyi party)
• sportolási lehetőség (vállalati konditerem, biciklis- és futóklub)
• céges telefon és laptop.

Elvárások:

• mérnöki vagy műszaki végzettség
• aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
• MS Office (Word, Excel, Power Point)

Előnyök:

• nemzetközi projektek koordinálásában szerzett tapasztalat
• AutoCAD/Solidworks ismeret.

#LI-CO

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/