Ramp Up Technikus

Ezúton lehetőség nyílik csatlakozni a Ramp Up szervezet nyírbátori csapatához, mely a Global Engineering-hez tartozik. A csapat feladata a Nyirbátorba érkező új gépek és új folyamatok felfuttatásának támogatása. Az új gépek felfuttatására egy 1-6 hónap közötti időszak áll rendelkezésre, amikor a társosztályokkal és a gépgyártóval együttműködeve, a gép teljesítményének emelése és stabilizálása folyik. A munka rugalmas, változatos, a gyár több területén egyszerre zajlik, és középműszakos munkarendben történik.

Feladatok:

  • műszaki támogatás nyújtása a Ramp Up projekt csapatok számára (elektromos, mechanikus)
  • a Ramp Up (felfuttatás) alatt álló gépek teljesítményének emelése és stabilizálása érdekében történő javítások és átalakítások elvégzése
  • a Ramp Up időszakban megszerzett tudás átadása a Value Stream-ben dolgozó technikai csapat számára
  • más Global Engineering-hez tartozó funkciók műszaki támogatása a megszerzett tapasztalatok alapján,

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség,
  • technikusi tapasztalat vagy gyártó környezetben szerzett műszaki tapasztalat,
  • angol nyelv ismerete előny,
  • utazási hajlandóság (20 nap/év),
  • nyitottság a változásokra.

Jelentkezésed 2021. április 30-ig várjuk.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, keresd Veress Fruzsina HR Partnert (hufruv@coloplast.com).

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

Visit us on Coloplast.com.

Watch the film. Follow us on LinkedIn. Like us on Facebook.