Raktározási asszisztens (Raktáros)

Nyírbátor, HU

Job Family:  Supply & Logistics

A Coloplast nyírbátori gyárán belül a Raktár a legnagyobb létszámú kiszolgáló szervezet.

Az anyagáramlási folyamatok itt kezdődnek és érnek véget, miközben szoros az együttműködés az összes  termelést kiszolgáló szervezettel is.

A következő feladatok várnak Rád csapatunkban:

  • anyagok, termékek belső mozgatása raktáron (raktárakon) belül valamint a raktár és a termelés között,
  • göngyölegek, és a keletkező hulladékok kezelése,
  • komissiózás, valamint a kapcsolódó tevékenységek elvégzése,
  • a raktár tisztán tartása,
  • beérkező alapanyagok (vegyi és nem vegyi jellegű) átvétele, kezelése,
  • emelőgépek szakszerű, munkabiztonsági irányelveknek megfelelő kezelése, üzemeltetése
  • kamionok fel – és lerakodása.

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • középfokú végzettség,
  • raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • targoncavezetői engedély a következő gépcsoportokra: vezetőüléses targonca (3324), vezetőállásos targonca (3313), gyalogkíséretű targonca (3312),
  • felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség, pontosság.

Amit mi kínálunk Számodra:

  • A munkaidő ebben a munkakörben 3 műszakos munkarendben történik.
  • A régión belül versenyképes bérezést biztosítunk széleskörű juttatási rendszerrel kiegészítve (cafeteria, bejárási támogatás, havi bónusz),
  • A béren felül évente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatást biztosítunk.
  • Modern, igényes és biztonságos munkakörnyezetben dolgozhatsz.
  • A munkábajárást a lakóhely és a gyár között ingyenes buszjárattal biztosítjuk több mint 60 településről.
  • Vállalatunk havi egy alkalommal ingyen reggelit biztosít, emellett folyamatosan elérhető ingyen tea, kávé és víz is minden kollégánk számára.
  • Munkatársaink folyamatosan fejleszthetik szakmai tudásukat belső képzések segítségével.
  • Odafigyelünk arra, hogy a munka jó hangulatban teljen, és mindenki megtalálhassa a helyét a csapaton belül.
  • Számunkra fontos az egészség, ezért számos lehetőséggel élhetsz: sportolhatsz konditermünkben vagy céges sportprogramokon (pl. biciklitúrák); részt vehetsz egészségügyi vizsgálatokon (pl. szemvizsgálat,szív-és érrendszeri szűrés, pajzsmirigy vizsgálat stb.), hetente egy alkalommal pedig az ebéded mellé friss gyümölcsre vagy a vendégünk.
  • Ha ez még nem elég, van tovább is: dolgozóinknak különböző kedvezményeket biztosítunk együttműködő partnereinknél (pl. fürdők, vendéglátóhelyek, kereskedelmi egységek, gépjármű szervízek), és kollégáink kedvezményes mobilcsomagot is igénybe vehetnek.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, keresd nyugodtan Márton Adrienn Junior HR Specialista munkatársunkat (huadmar@coloplast.com).

Várjuk jelentkezésed!

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: www.coloplast.hu/jobs

A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

Ide is ellátogathatsz: Coloplast.com.

Watch the film.  Kövess minket!   LinkedIn,