Raktározási Asszisztens

Nyírbátor, HU

Job Family:  Supply & Logistics

Feladatok:

  • beérkező alapanyagok (vegyi és nem vegyi jellegű) átvétele, kezelése,
  • kamionok fel – és lerakodása,
  • anyagok, termékek belső mozgatása raktáron (raktárakon) belül valamint a raktár és a termelés között,
  • a készlet, és anyagmozgások tranzakciókkal történő leképezése a vállalat informatikai rendszereiben,
  • göngyölegek, és a keletkező hulladékok kezelése,
  • komissiózás, valamint a kapcsolódó tevékenységek elvégzése,
  • a raktár tisztán tartása,
  • leltározás, észlelt készleteltérések kiderítése, azok megelőzése,
  • emelőgépek szakszerű, munkabiztonsági irányelveknek megfelelő kezelése, üzemeltetése.

Amit elvárunk:

  • középfokú végzettség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • targoncavezetői engedély a következő gépcsoportokra: vezetőüléses targonca (3324), vezetőállásos targonca (3313), gyalogkíséretű targonca (3312),
  • felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, keresd Veress Fruzsina HR Partnert (hufruv@coloplast.com).

Jelentkezésedet 2021.04.30-ig várjuk.

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

Visit us on Coloplast.com. Follow us on LinkedIn. Like us on Facebook.