Projekt asszisztens - Mérnökség (BELSŐ PÁLYÁZAT)

Country/Region:  Hungary
Projekt asszisztens

Feladatok:

•    a Mérnökség (Engineering) által vezetett projektek adminisztratív támogatása, költségtervek készítése és követése, előrehaladási jelentések és bemutatók készítése,
•    a projektvezetők napi munkájának adminisztratív támogatása,
•    projektek erőforrás tervezése, ezen tervek naprakészen tartása,
•    a projektek vezetésével kapcsolatos folyamatok támogatása és fejlesztése, a folyamatokat szabályozó utasítások készítése és naprakészen tartása,
•    pénzügyi kalkulációk készítése,
•    az Engineering-hez tartozó BU-k költségeinek nyomon követése, havi zárások készítése,
•    közreműködés a BU-k költség-előrejelzéseinek aktualizálásában,
•    Veeva dokumentumok létrehozása, naprakészen tartása,
•    belső oktatások szervezése és dokumentálása,
•    rendelések rögzítése E1-ben és azok kezelése,
•    workshop működésének támogatása,
•    munkaidő nyilvántartás kezelése,
•    diákmunka menedzselése,
•    az Engineering-hez tartozó területek SharePoint oldalainak fejlesztése és menedzselése.

Elvárások:

•    felsőfokú műszaki végzettség, vagy megszerzésének vállalása 1 éven belül,
•    kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
•    haladó szintű számítógép-felhasználói ismeretek, Microsoft Office programcsomag készségszintű használata,
•    MS Project és Sharepoint felhasználói szintű ismerete,
•    kiváló kommunikációs és együttműködési képesség,
•    önálló és felelősségteljes munkavégzés,
•    projektszemlélet.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, ne habozz felkeresni Dankó Csabát (hucsada@coloplast.com).

Jelentkezésedet 2021.06.17-ig várjuk.

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/