Planner operátor - Consumer (BELSŐ PÁLYÁZAT)

Location:

Nyírbátor, HU

Job Family:  Consumer
Country/Region:  Hungary

Feladatok:
•    napi termelési tervek készítése,
•    termelési anyagok, adatok nyomon követése, ellenőrzése,
•    termelési megrendelések kiadása és könyvelése,
•    alapanyag - kontrolling,
•    kapcsolattartás a raktárral,
•    gyártáshoz szükséges címkék nyomtatása,
•    gyártás tervező munkájának támogatása.

Elvárások:
•    középfokú iskolai végzettség,
•    felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
•    Microsoft Excel alap szintű ismerete,
•    jó együttműködési készség,
•    kiváló problémamegoldó készség,
•    képesség összetett folyamatok átlátására,
•    önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Előny:
•    felsőfokú végzettség,
•    angol nyelv ismerete,
•    Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete,
•    vállalatirányítási rendszerek ismerete,
•    Consumer gyártásban szerzett tapasztalat.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, ne habozz felkeresni Szabó-Riczik Ágnest (huagric@coloplast.com).

Jelentkezésedet 2024.09.19-ig várjuk.

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

57069
#LI-CO