Minőségbiztosítási projektmérnök

Nyírbátor, HU

Job Family:  Quality Assurance

A következő feladatok várnak Rád:

  • az új termékek, folyamatok bevezetésével kapcsolatos helyi projektek quality oldalról történő szakmai támogatása és írányítása,
  • biztosítani, hogy a projektek minden releváns előírásnak, szabványnak megfeljenek,
  • biztosítani, hogy valamennyi szükséges quality dokumentumentáció megfelelő minőségben, határidőre, jóváhagyott állapotban rendelkezésre áll,
  • Quality oldalról támogatni, hogy a projektek időben és sikeresen elérjék a kitűzött céljukat,
  • KPI jelentések készítése a QA igazgató és a dán projekt-szervezet vezetője felé,
  • CR, CAPA, NC folyamatok indítása, kezelése, irányítása,
  • Quality oktatások megtartása,
  • a belső és külső auditokon való részvétel és az auditok támogatása,
  • részvétel angol és magyar nyelvű megbeszéléseken, a szükséges quality döntések meghozatala,
  • CAPA és QA workshopokon részvétel és azok megtartása.

Amit mi kínálunk Számodra:

  • A munkaidő ebben a munkakörben 8:00-16:20-ig tart.
  • Szakmai képességeid belső tréningeken és külső továbbképzéseken fejlesztheted.
  • Nálunk valóban modern és igényes munkakörnyezetben dolgozhatsz.
  • A bejárást emelt üzemanyag költségtérítéssel támogatjuk, a külföldi kiutazásokkor pedig biztosítunk minden feltételt: utazás, szállás, reggeli.
  • A régión belül versenyképes alapbéren felül széleskörű juttatásokat adunk:
    • havonta cafeteriában és évente bónuszban részesülsz
    • Céges Iphone telefonodon privát hívásaid is intézheted.
    • Nálunk angolul is tanulhatsz céges órák keratein belül
    • Számunkra fontos az egészség, ezért számos lehetőséggel élhetsz:
      • sportolhatsz konditermünkben vagy céges sportprogramokon (pl. biciklitúrák)
      • részt vehetsz egészségügyi vizsgálatokon (pl. szemvizsgálat, testösszetétel mérés)
      • hetente egy alkalommal az ebéded mellé friss gyümölcsre vagy a vendégünk
    • Ha ez még nem elég, van tovább is: havonta egyszer ingyen reggelit fogyaszthatsz a kantinban, előfizethetsz kedvezményes mobilcsomagra, és több mint 20 szolgáltató cégnél vehetsz igénybe kedvezményt a céges partnerprogram keretén belül (pl. vendéglátóhelyek, kereskedelmi egységek, gépjármű szervízek).

Számunkra Te vagy az ideális jelölt ha:

  • műszaki vagy minőségiránytási egyetemi vagy főiskolai végzettséged van,
  • tárgyalási szinten beszélsz angolul
  • gyakorlatod van számítógép és a minőségügyi folyamatokat támogató programok használatában.
  • gyógyszergyártásban vagy hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalatod van az mindenképp előnyt jelent,
  • előny még ha projekt management ismeretekkel rendelkezel.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban ne habozz felkeresni Spinyhértné Mányik Csillát (hucm@coloplast.com).

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.