Műszak-koordinátor - Consumer (BELSŐ PÁLYÁZAT)

Country/Region:  Hungary
Műszak-koordinátor (Consumer)

Feladatok:

•    termelési folyamatok nyomonkövetése,
•    gyártási terv megvalósításának biztosítása,
•    gyártási terv alapján a munka és munkaerő szervezése,
•    munkarend, fegyelem, technológiai-, minőségbiztosítási előírások betartatása,
•    gyártást akadályozó tényezők elhárítása, illetve akadályozás esetén azok jelzése,
•    anyagmozgások nyomon követése,
•    vállalatirányítási rendszerben történő adatrögzítés,
•    javaslattétel a folyamatok, kollégák fejlesztésére vonatkozóan,
•    a területen dolgozó kollégák között felmerülő helyzetek/szituációk kezelése.

Elvárások:

•    középfokú iskolai végzettség,
•    jó kommunikációs készség,
•    jó együttműködési készség,
•    kiváló szervező készség,
•    határozott fellépés,
•    kiváló problémamegoldó készség,
•    felelősségteljes munkavégzés.

Előny:

•    Microsoft Exel táblázatkezelő, vállalatirányítási rendszer ismerete,
•    angol nyelvtudás,
•    hasonló mukakörben szerzett tapasztalat,
•    Consumer területen szerzett tapasztalat.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, ne habozz felkeresni Riczik Ágnest (huagric@coloplast.com).

Jelentkezésedet 2021.06.16-ig várjuk.

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

#LI-CO