Műszak koordinátor (SpeediCath VS)- BELSŐ PÁLYÁZAT

BELEGONDOLTÁL MÁR MIÉRT A DÁNOK A VILÁG LEGELÉGEDETTEBB EMBEREI? GONDOLKODÁS HELYETT LÉGY RÉSZESE A DÁN KULTÚRÁNAK MOST!

A dán székhelyű Coloplast nyírbátori gyárában olyan termékek gyártásához járulhatsz hozzá , amelyek megkönnyítik a katéter felhasználók és sebkezelő szerek használók életét. 45 fő munkájának koordinálására keressük csapattársunkat az alábbi munkakörbe:

Műszak koordinátor

A mi kultúránkban a vezetőd időt szakít rád és támogat abban, hogy megoszthasd vele a sikerélményeid és a kihívásaid, amelyekkel találkozol. Nálunk kapsz visszajelzést arról, amit jól csinálsz (arról is amit csinálj másképpen, figyelünk persze a megfelelő arányokra).

Hogyan működünk és mik a TE feladataid:

  • műszak koordinátorként kulcsszereped lesz a műszak gyártási tervének teljesítésében
  • az eredményekhez vezető út abban rejlik, hogy kollégáink jól érezzék magukat, melynek elérésében szerepet szánunk neked. Ki kell alakítanod, hogy a munkatársaid bizalommal forduljanak hozzád. Elvárják, hogy megértsd a problémáikat és partnerként kezeld őket.
  • a kollégáknak számít a visszajelzésed, arról hogyan végzik a munkájukat
  • elsődleges szereped lesz abban, hogy a biztonságra felhívd a figyelmet, hiszen nálunk a legfontosabb, hogy aki egészségesen érkezik a munkába egészségesen is távozzon otthonába.
  • a feladatod lesz, hogy a megfelelő oktatásokkal rendelkező kollégák között a legoptimálisabban oszd szét a munkát
  • a műszakban felmerülő esetleges nézeteltérések elsimításában is számítunk rád. Persze nem kell mindent önállóan megoldanod, a közvetlen felettesed támogatására számíthatsz.
  • fontos, hogy tudd mi történik a területen és tudj is rá reagálni.
  • A gyártás során nem várt akadályokkal találkozhatsz, melyeket jelezned kell a feletteseid számára és ezek leküzdésében is aktív köreműködésedre lesz szükségünk
  • műszak koordinátorként a példát kell mutatnod és ügyelned kell a szabályok betartására, rendezettségre és fegyelemre
  • a közvetlen felettesed támogatást vár tőled a műszakbeosztás, szabadságnyilvántartás és a Nexon munkaidő-nyílvántartó rendszer kezelésében
  • a műszak felelőseként a Te feladatod lesz a műszakváltás során begyűjtött információk alapján az előző műszak eredményeinek dokumentálása és jelzése a közvetlen felettes felé

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • legalább középfokú végzettséged van
  • rendelkezel gyártásban szerzett tapasztalattal
  • 3 és 4 műszakot tudsz vállalni
  • nyitott vagy hétvégi túlórára
  • könnyen teremtesz kapcsolatot és könnyen megtalálod különböző habitusú emberekkel a hangot
  • magabiztosnak tartod magad és hatással tudsz lenni emberekre
  • mersz beleállni azokba szituációkba, ahol az érdekeid érvényesítése szükséges
  • nem riadsz vissza attól, hogy a műszak teljesítményéért te leszel a felelős

Aminek még örülünk:

  • rendelkezel emberek irányításában/koordinálásában szerzett tapasztalattal
  • van multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalatod