Karbantartó Technikus

Feladatok:

• összeszerelési és csomagolási folyamatok támogatása,
• termelő berendezések tervezett karbantartásának elvégzése,
• gépek rendelkezésre állásának biztosítása, üzemeltetése,
• egyéb termeléssel kapcsolatos műszaki feladatok elvégzése.

Amit nyújtunk:

• korszerű termelőberendezések és folyamatok,
• teljes alkatrész- és szerszámellátottság,
• szakmai továbbképzések elektronika, pneumatika területén,
• szakmai fejlődési lehetőség,
• munkavállaló-központú vállalati kultúra,
• igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
• higiénikus és tiszta munkakörnyezet,
• támogató munkahelyi légkör,
• versenyképes bérezés,
• széleskörű juttatási rendszer (bónuszok, emelt összegű Cafetéria),
• ingyenes buszjárat közel 100 településről.

Elvárások:

• középfokú műszaki vagy villanyszerelői végzettség,
• ismeretek az alábbi műszaki területek valamelyikén (rajz olvasás, alkatrész ismeret):
      o elektronika, elektrotechnika,
      o pneumatika, elektro-pneumatika ,
      o finommechanika, gépészeti ismeretek,
• 3 és 4 műszakos munkarend vállalása
• számítástechnikai ismeretek,
• jó problémamegoldó készség,
• nyitottság új technológia megismerésére,
• felelősségteljes munkavégzés.

Előny:

• releváns, gyártó környezetben szerzett műszaki tapasztalat.

Bővebb információért keresse fel weboldalunkat, vagy kövessen minket a Facebookon és a LinkedInen!

Ha kérdése van az álláslehetőséggel kapcsolatban, keresse Dankó Csaba HR Partnert (hucsada@coloplast.com).