Global Transzfer Technikus

Feladatok:

  • Costa Ricába áttelepülő berendezések, gépsorok telepítése, beüzemelése,
  • Costa Ricába áttelepítendő gépek szakszerű szétszerelése, új gyártókörnyezetben történő beüzemelése
  • Costa Ricába áttelepítendő gépek állapotfelmérésében (technical assessment), elővalidálásában való részvétel

Amit nyújtunk:

  • korszerű termelőberendezések és folyamatok,
  • teljes alkatrész- és szerszámellátottság,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • munkavállaló-központú vállalati kultúra,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • higiénikus és tiszta munkakörnyezet,
  • támogató munkahelyi légkör,
  • széleskörű juttatási rendszer (bónuszok, emelt összegű Cafetéria),
  • ingyenes buszjárat több, mint 100 településről.

Elvárások:

  • szakmai középfokú végzettség,
  • szakmai gyakorlat a felsorolt területek egyikén (pneumatika, hidraulika, mechanika, elektrotechnika, elektronika, PLC vezérlés, fröccsöntés, vegyészet),
  • transzferekben, géptelepítésben szerzett tapasztalat
  • alapfokú angol nyelvtudás,
  • számítógépes felhasználói ismeretek,
  • projektszemlélet,
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • külföldi kiküldetés vállalása (egy évben maximum 120 munkanap)
  • kiváló kommunikációs és együttműködési képesség.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, keresd Veress Fruzsina HR Partnert (hufruv@coloplast.com).

Jelentkezésedet 2021.06.30-ig várjuk.

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

Visit us on Coloplast.com. Follow us on LinkedIn. Like us on Facebook.

#LI-CO