Automatizálási mérnök (Kamera és Robot specializációval))

Feladatok:
• Termelésben működő PLC vezérelt termelő berendezések vezérlésének, hajtásainak és kommunikációs hálózatainak diagnosztizálása, hibaelhárítása
• A berendezésekben található robot alkalmazások és vision rendszerek üzemeltetésének támogatása, diagnosztizálása és hibaelhárítása
• Termelésben működő PLC vezérelt termelő berendezések fejlesztése, kiegészítő funkciók kialakítása
• Célgépek vezérléstechnikai koncepciójának kialakítása, vezérlőprogramjainak készítése, fejlesztése (PLC, HMI)
• Manuális kiszolgálási és minőségellenőrzési feladatok ipari robotokkal és vision rendszerekkel történő automatizálási lehetőségeinek feltárása, megvalósíthatósági tesztekkel történő igazolása és célgépekbe történő integrálása
• Fejlesztési feladatokkal kapcsolatos műszaki dokumentációk elkészítése, változások dokumentálása a belső utasításoknak megfelelően
• Célgépek beüzemelése, termelési igények és üzemeltetési tapasztalatok beépítése a végleges vezérlőprogramba és tervdokumentációba
• Gépdokumentációk, SW validációs dokumentáció elkészítése, a validációs folyamat támogatása

Amit nyújtunk:
• Kimagasló bérezés a régióban
• Éves bónusz
• Emelt összegű Cafetéria
• Igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet
• Munkavállaló-központú vállalati kultúra
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Folyamatos továbbképzések
• Céges laptop és telefon
• Emelt összegű munkába járási támogatás
• Korszerű termelőberendezések
• Szervezett folyamatok

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Robotok és/vagy vision rendszerek fejlesztésében szerzett gyakorlat
• Angol nyelv kommunikációs ismerete
• Jó dokumentációs és prezentációs készség
• Önálló, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem
• Határozottság, jó szervező készség

Előny:
• PLC programozási gyakorlat (Rockwell, Siemens, Omron, ELAU)
• Projekt szemléletű gondolkodásmód

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, ne habozz felkeresni Dankó Csaba, HR Partnert (hucsada@coloplast.com).

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.
Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

#LI-CM